Freeled Hakkında

Türkiye’de ilk olarak 2013 yılında Freeled markamız ile led ekran üretimi yapmaya başladığımızdan bu yana aradan 6 sene geçti, pazarlama ekibimiz sektörde 14 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve tanınan insanlardan oluşmaktadır.

Personellerimiz seçkin ve alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır, Freeled markası adı altında siz değerli müşterilerimize A+ kalitede hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Led Ekran ve Led Tabela taleplerinizde siz müşterilemizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda üretim yapmaktayız.

Sektörde Led denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak, öz verili ve disiplinli çalışmayı gerektiriyor ayrıca geniş birde ürün gamına sahip olmak gerekli, led ile ilgili aradığınız herşeyi Freeled Elektronikte bulmanız mümkün.

Profesyonel çalışma prensiplerimizin yanı sıra Freeled Elektroniği diğer firmalardan ayıran en büyük etken amatör ruhumuzu hiç kaybetmememizdir.

Müşterilerle bire bir görüşmek ve insana daha yakın hizmetler sunmak bizim için çok değerli, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizlere hizmet sunmak için bir telefon kadar yakın.

Misyon ve Vizyonumuz

Müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler üreterek, uzun vaadeli kalıcı dostluklar kurmak hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.
Freeled Elektronik, kaliteli hizmetin ancak dürüstlük ve sorumluluk çerçevesi içinde ilkeler ile sağlanacağına inanarak bu yola çıkmıştır .

Müşteri ve personel odaklı çalışma , sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, ilerici vizyon, profesyonel ve dinamik personel, kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı temel ilkeleri olmuştur.

Freeled Elektronik’in vizyonu; en güvenilir şekilde , zamanında ve eksiksiz kaliteli hizmeti tüm müşterilerine sağlamak ve böylelikle müşterilerine çözüm ortağı olmaktır.

Her müşteri özeldir ilkesi ile hareket eden ve verdiği hizmeti daha üst seviyelere taşımak için profesyonel kadromuz ,çalışmalarına ünümüz koşulları ve teknolojisini de çok iyi takip ederek müşlerilerinin rekabet gücünü koruyup arttırmayı hedeflemektedir.

Led Üretim Kapasitemiz

Freeled, led fabrikası zengin stok kaynakları ve seri üretim için gerekli makineleri ile haftanın 6 günü 24 saat en son teknolojiye sahip led ekran ve led tabela üretimi yapma kapasitesine sahiptir, led ekran ve led tabela üretim fabrikamızda çalışan 15 uzman teknik personellerimiz üretim ve ürünlerin kurulum aşamasında da son kullanıcı ve bayilerimize destek vermeye devam etmektedir.

Freeled güvencesi ile üretilen led tabela ve led ekranlara 2 yıl garanti verebilmemizin en büyük nedeni elektronik mühendisliki konularında deneyimli personellerimizin yapmış olduğu çalışmalara ve kalite kontrolüne dayanmaktadır. Müşteri temsilcilerimizin yardımları ile müşterinin ihtiyacına göre belirlenen led ürün üretim aşaması sırayıyla şu şekilde ilerlemektedir;

Freeled’in sektörde fark yaratmasının en büyük nedenlerinden biriside uluslararası ticaret ağından kaynaklanmaktadır, dış ticaret konusunda deneyimli personelimiz kaliteli ve maddi anlamda uygun ürünlerin seri siparişlerini sürekli olarak kontrol altında tutuyorlar böylece piyasalarda ürün sıkıntısı yaşanması halinde dahi Freeled Elektronik bayi ağına sürekli olarak stoklarından ürün çıkarta bilme kabiliyetlerini sahiptir.

Freeled Destek

Freeled Elektronikte hizmet anlayışı biraz farklı, her firma ürününe 2 yıl garanti verir ancak bir sürü formalite ile uğraşmak bizim müşterilerimize göre değil, freeled de ürün arızaları 20 iş gününde değil 5 iş gününde çözülür, ayrıca destek hattımızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Sektörde Led denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak, öz verili ve disiplinli çalışmayı gerektiriyor ayrıca geniş birde ürün gamına sahip olmak gerekli, led ile ilgili aradığınız herşeyi Freeled Elektronikte bulmanız mümkün.

Freeled Elektronik sipariş edilmesini istediğiniz ürünleri, Türkiye genelinde bulunan bayi ağı ile en kısa zamanda dilediğiniz yere teslim edebilir, ayrıca yine geniş bayi ağımız sayesinde ürünlerinize yerinde destek imkanı da sunuyoruz.

Profesyonel çalışma prensiplerimizin yanı sıra Freeled Elektroniği diğer firmalardan ayıran en büyük etken amatör ruhumuzu hiç kaybetmememizdir, müşterilerle bire bir görüşmek ve insana daha yakın hizmetler sunmak bizim için çok değerli, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizlere hizmet sunmak için bir telefon kadar yakın.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın !

Teknik Destek veya Teknik Servis için +90 212 854 01 99 arayabilirsiniz.