Stadyum P10 RGB Led Ekran

Bolu Atatürk Stadyumu Kale Arkası ve Saha Yanı RGB LED Ekranları

Boluspor kullanımında olan Atatürk Stadyumunda, reklam gösterimi amacıyla iki kale arkasına ve saha yanına RGB LED Ekran uygulaması tarafımızca yapılmıştır.

Atatürk Stadyumunda kurulumu yapılan kale arkalarında birer tane 80 santimetre yükseklik ve 40 metre uzunluğunda P10 RGB LED Ekran teknik detay ve kurulum aşamaları

Her kale arkasına kurulan 80×4032 santimetre ölçülerinde P10 LED Ekran aynı zamanda ölçüsüyle aynı olan 80X4032 Piksel çözünürlüğe sahiptir. 80×192 ebatlarında 42 kapaklı kabinin birleştirilmesiyle toplamda 2 adet RGB P10 LED Ekran kurulmuştur. Fiber optik veri kablosu döşenerek iki ekranın birbiriyle senkron çalışması sağlanmıştır. Anlaşılması kolay yazılımı sayesinde kullanım öncesinde ve kullanım sırasında kolayca içerik değişimi yapılarak kesintisiz reklam akışı sağlanmıştır.

RGB SMD P10 LED modüller 16×32 ebatlarında, dış mekana tam uyumlu, yüksek parlaklığa ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Her kabin dış mekan tam uyumlu, kilitli-kapaklı ve havalandırmalıdır.

Saha Yanı ise 76 santimetre yükseklik ve 80 metre uzunluğunda P12 RGB LED Ekran kurulmuştur.

Saha yanı ve kamera açısına kurulan P12 RGB LED Ekran Çözünürlük 64×6400 pikseldir. 100 adet kapaklı kabinin birleştirilmesiyle 80 metre uzunluktaki RGB LED ekran kurulmuştur. Veri bağlantısının da sağlanması ile sahadaki tüm ekranlar senkron ve kesintisiz çalışmaktadır.

Firmamızı tercih eden Bolu Spor’a teşekkür eder, sportif faaliyetlerinde başarılar dileriz.


Paylaş:

Teklif Al