Antalya Karayolu Tag Üzeri Led Ekran Projesi

Antalya Karayolu Detayı

Antalya’daki ikinci büyük projemizin teklifi Kemer Döşemealtı ve Belek ilçe otoban yollarına montajı yapılacak olan 3 adet p10 rgb dış mekan Led ekran sistemleri oldu.

Daha önce Antalya Mevlana kavşağına 72 metre kare led ekran montajı yapmış olan Freeled çalışanları için yeni gelen led ekran siparişi için oldukça heyecan verici bir durum oldu. Ülkemizin cennet köşelerinden biri olan Antalya ilinde çalışmak için bile bulunmak, montaj ekibimiz için genelde sevindirici bir durum oluyor, siparişini almış olduğumuz led ekran imalatını montaj ekibimizin üstün başarısı ile yine termin tarihinden önce tamamladık.

Toplam da 3 ekrandan oluşan led ekran projemiz Belek 12m2, Kemer 12m2 ve Döşemealtı 16m2 olmak üzere toplamda 40m2 bir ölçüye sahip. 40m2’lik ekran montajında 1m2’lik ölçüye sahip 40 adet led kabin kullanıldı, her led kabinde, 36 adet 16×16 cm RGB Led Panel, 1 adet Led Reciever Kart, 4 adet 60 Amper Led Adaptör ve 1 adet 96×96 ebatlarında lazer kesim led kasa kullanıldı ayrıca Led ekran sisteminin uzaktan bağlantısının yapıla bilmesi için HD A602 Model Led Kontrol Kartı kullanıldı

Antalya Mevlana kavşağına yaptığımız led ekran projesinden farklı olarak bu projemiz de totem ve angalaj işlemleride tarafımıza verilmişti. 8700 mm yükseklikteki demir boruların konulacağı totem yüksekliği 2000 mm uzunluğu ise 1600mm olarak imalatı Freeled metal ekibi tarafından üretildi, led ekran şartnamede yazılı olan galvaniz kaplama işlemine tabi tutuldu. Totem üzerinde milimetrik sapmalar angalaj demiri ile totem ayaklarının birbirine uyumunu bozacağından çok dikkatli bir çalışma gerektirdi.

Led ekran montaj hazırlıkları ve totem çalışmamız İzmit ilinde bulunan Freeled led ekran atölyemiz de tamamlandı.

15 günlük detaylı ve titiz çalışmanın sonunda Antalya ilindeki 3 farklı bölgeye led ekran sistemlerinin montajı ve kurulumu başarıyla tamamlamanın gururunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.


Paylaş:

Teklif Al