p10 led panel

Siirt Eruh Belediyesi Led Ekran Projesi

Siirt iline bağlı Eruh belediyesine totem led ekran sözleşmesi belediye başkanılığı görevine kayyum olarak atanan Eruh kaymakamı ile yüz yüze görüşmemiz sonucunda imzalanarak imalata start verildi.

İmalat aşamasında 12 metre kare olacak led ekran için 216 adet 12×32 p10 led panel, 36 adet 60 amper led adaptör, 12 adet hd dağıtıcı kart, 1 adet ana kart, 1 adet canlı yayın özelliğine sahip video prosesör, 1 adet klima ve 3 metre yüksekliğinde led ekran totem kullanıldı.
Led ekran imalatı İstanbul atölyemizde 96×96 cm led ekran kabinleri olarak hazırlandıktan sonra nakliye ile Siirt ili Eruh İlcesine sevk edildikten sonra Freeled montaj ekibi Eruh için yola cıktı.

Eruh’ta yapılacak montaj aşamasında bize her türlü desteği esirgemeyen Eruh bayimizin sağladığı olanaklar doğrultusunda led ekran totem ve ankraj imalatı Eruh merkezindeki bir atölyede Freeled ekibi tarafından tamamlandı.

Kaymakam bey ile yapılan sözleşmede 20 iş günü olarak belirlediğimiz teslimat süresi 10 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak teslim edilmesi, başta kaymakam bey olmak üzere tüm Eruh halkının dikkatini çekerek, imalat ekibimizin takdir edilmesine neden olmuştur.

Hemen hemen türkiyenin her iline ve ilçesine giderek led ekran montajını hakkıyla tamamlayan çalışkan ve özverili montaj ekibimize Bizde teşekkür ederiz.


Paylaş:

Teklif Al