Led Ekran

ÇORLU Ergene Belediyesi Led Ekran Projesi

Ülkenin dört bir yanına led ekran montajlarımız devam ederken daha önce hiç bir çalışmamız olmayan Çorlu ili Ergene ilçe belediyesinden gelen 12 m2 led ekran talebi, son derece istekli hareket etmemize sebep olmuştu.

Daha önce defalarca gitmiş olduğum Çorlu ili aklıma geldiğinde hemen küçük İstanbul benzetmesi gelmekteydi. Endüstriyel olarak son derece gelişmiş olan Çorlu ilimize led ekran montajı bizim için son derece istikbal vaat eden bir durum ortaya çıkaracaktı.

Zaman kaybetmeden imalat hazırlıkları başlandığında belediye yetkililerinin tüm tasarımı freeled ekibine bırakmış olması üzerimizdeki sorumluluğu artırmış olacak ki. düşünülen basit totemli led ekran kararından vazgeçerek. Mimari acıdan görsel değeri olan farklı bir konsepte yöneldik.

Freeled montaj ve satış ekibinin beraber tasarlayarak ortaya çıkardıkları tasarım, farklı biz sistem gerektiren totemli çift taraflı bir ekran olması yönündeydi.

Çorlu- Ergene belediyesi led ekran sistemleri için ayrılacak olan bütcede özel tasırım giderleri olmamasına ragmen, freeled elektronik firması olarak fiyat farkını üslenerek çalışmaya koyulduk.

“L” seklinde olması tasarlanan led ekran sistemlerinin ilk önce “L” şeklindeki led ekran totem anglaj demiri hazırlandı. Hazırlanan bu led ekran anglaj demiri Çorlu- Ergene ilçesinde belediyenin belirlediği alana gömülerek etrafı betonlandı.

“L” seklinde olan led ekran toteminin hazırlanması ve özellikle taşınması tahminlerimizden daha fazla emek ve zaman gerektirse de, freeled satış ve teknik ekibinin birlikte tasarladığı led ekran görseli kadar totem görseli ile tüm Ergene halkının ilgisini çekecek olan led ekran imalatını yapıyor olmak son derece heyecan verici olmuştu.

Çorlu-Ergene ilçesi için hazırlanmış olan çift taraflı led ekran sistemlerinin montajı bitip çalıştırılmaya başladığında tüm Freeled elektronik montaj ekibi yaşadıkları basarı duygusunu freeled satış ekibi ile paylaşmak için totem led ekran önünde çekilmiş resimlerini sosyal medyada paylaşmışlardı.

Freeled elektronik olarak sanayisi son derece gelişmiş olan çorlu iline böyle bir led ekran montajı yapmak maddi kazançtan cok prestij kazandıracaktı ve öylede oldu. Led ekran montajından sonra gelen bir çok telefon ve led ekran talebi freeled elektronik olarak yanılmadığımızı bir kez daha göstermiş oldu.

Freeled elektronik izlediği başarılı satış politikası, sergilediği başarılı çalışmalar ve kararlı tutumu ile led ekran sektöründe fark yaratmaya yeni projeleri ile devam edecektir.


Paylaş:

Teklif Al