Gizlilik & Güvenlik

Giriş


Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ("Servisimizi") kullandığınız için teşekkür ederiz. Servis hizmetimiz, Selahattin Eyyübi Mh. 1525. Sk. No:26/A Esenyurt İSTANBUL adresinde yerleşik Murat Kaan ÖZDEMİR gerçek kişi firması  (Freeled Led Technology ® tescilli marka) tarafından sağlanmaktadır.

Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi kullanarak, bu şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz çok çeşitlidir, bu nedenle bazen ek şartlar veya ürün gereksinimleri (yaş gereksinimleri dahil) uygulanabilir. İlgili Hizmetler ile ek koşullar sunulacaktır ve bu ek koşullar, bu Hizmetleri kullanırsanız bizimle yaptığınız sözleşmenin bir parçası haline gelir.

Ürünlerimizi Kullanma


Satın aldığınız ürünleri garanti koşullarına ve amacına uygun olarak kullanın.

Ürünlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, Satın almış olduğunuz ürünün yetkili servis onayı olmadan sistemsel ayarlara yada elektronik sisteme müdahale etmeyin veya servis personelinin önerdiği talimatlar dışında bir yöntem kullanarak bunlara erişmeye çalışmayın. Ürünlerimizi yalnızca  resmi makamların da dahil olmak üzere yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız veya şüpheli suistimali oluşturmanız durumunda size ürünle ilgili servis sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Ürünlerimizi kullanmanız, satın aldığınız donımın veya yazılımın fikri mülkiyet haklarına sahip olmanızı sağlamaz. Sahibinden izin almadıkça veya yasalarca izin verilmediği sürece satın aldığınız üründe değişiklikler yapamazsınız. Satın aldığınız ürün dış ortamda yapacağınız yayın içeriğinin telifini aldığınız anlamına gelmez, asıl içerik tarafınızdan üretilmediyse içeriği sağlayan kişi veya kurumlardan izin almanız gerekir. Ürünümüzü kullandığınız ortamdaki yerel ve yasal izinlerin sorumluluğunun size ait olduğunu unutmayın.

Garanti Şartlarımız


Özel bir garanti uzatma anlaşması yapılmadıysa firmamızdan satın aldığınız her ürün, üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Dış ortam ürünlerimizde kullanılan paneller genellikle IP65 sertifikalıdır ve doğal afet sınırları içerisinde dış ortam hava şartlarına dayanıklıdır, bu ürünlerimizin tamamen su, toz ve nem geçirmez olduğu anlamına gelmez, servis ekibimiz garanti dahilinde olan ürününüzün belirtilen şartlar dahilinde arıza yapması durumunda iyi niyet garantisi kapsamında üründe oluşan hataları ücret talep etmeden onaracaktır ancak bu durum bilinçli olarak ürünün su, nem veya aşırı tozlu ortamda kullanılması yada bu gibi bir ortama maruz bırakılması durumlarını kapsamaz.

İç mekan ürünlerimiz belli oranda su, toz ve neme dayanıklıdır, ancak bu dayanıklılık dış mekan ürünler kadar olmadığı için bu gibi durumlar garanti kapsamına girmez ve üründe oluşan hatalar ücret dahilinde değiştirilir.