Sign İstanbul 2021

07 Eylül, 2021

09 12 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan 22. Endüstriyel Reklam ve Baskı Teknolojileri “SINGİSTANBUL” fuarında 14. Hall de yerimizi almış olacağız.

endüstriyel led ekran üretim fabrikası
 

Son iki yılda Türkiye’de yapılmış olan en yüksek çözünürlük ve en büyük ekranları ürettik, kendimizi sürekli güncelleyerek 2021 yılında taşındığımız 7.500 m2 alanda endüstriyel led üretimini 4 kat 5 kat genişleterek sektörde önemli bir noktaya geldik.

Kurmuş olduğumuz ortaklıklar sayesinde Türkiye’de uçtan uca endüstriyel led ekran, şerit led, led ampul ve e-ink teknolojisi ile dijital etiket üretimi yapan nadir firmalardan biri olduk. Üretmiş olduğumuz teknoloji için  yerli kaynaklar kullanmanın yolunu açmak amacı ile birçok hammadde türünü iç piyasadan tedarik etmekteyiz.

Hammadden tamamlanmış ürüne uçtan uca üretim yapmış olduğumuz ürünler;

  • Endüstriyel Led Ekran (RGB dahil diğer renk seçenekleri)
  • Şerit Led (RGB dahil diğer renk seçenekleri)
  • Led Ampul (RGB dahil diğer renk seçenkeri)
  • E-Ink Teknoloji Akıllı Etiket

Siz değerli müşterilerimiz için fuar alanında yapacak olduğunuz ziyaretlerde satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili çeşitli indirim ve sürprizler hazırladık. Sizleri standımızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Kaan ÖZDEMİR

Freeled Led Technology İşletme müdürü

Paylaş: