Sektöre Özel

20 Şubat, 2021

Sektöre özel açıklama

Freeled Led Technology tescilli bir markadır, markamız adı altında üretmiş olduğumuz ürünler CE kalite sertifikası ve firmamız bünyesinde 2 yıl garantilidir, marka adımız sektörde yaklaşık 6 senedir mevcuttur, üretilen tüm ürünlerimizin içerisine firma logomuz olan garanti belgesi yapıştırılmaktadır, firma satış personeli sektörde 10 yıl deneyime sahip tanınan kişilerden oluşmaktadır.

22.09.2019 tarihinde başka bir firma çalışanı firmamız çalışanlarına ithafen çalıştığı firmanın ismini kullanarak satış yaptığımızı, güya müşterilerini arayarak ismini kullanıp kendisinin bizim firmamızda çalıştığı gibi bir açıklama yaparak ürün sattığımızı kasteden bir yazıyı kendi “whatsapp” durumunda sektöre açık bir şekilde paylaşmıştır. (yazı orijinali arşivlerimizde mevcuttur görmek isteyenlerle paylaşılabilir) Kendisine bununla ilgili bir kanıtı ispatı olup olmadığı sorulduğunda cevap verememiş afaki konuşmalarda bulunmuştur,

 bu konuşmayı yaptığı sözde müşterisini bizimle paylaşmamış konuyu açıklığa kavuşturmamıştır.Firmamız bu atılı suçla ilgili konuyu uzatmayarak iddiada bulunan firma ile tüm ilişini kopartmış firma ile gelecekte herhangi bir ticaret yapılmayacağı ile ilgili firma yetkilisine bilgi vermiştir.

08.10.2019 tarihinde aynı firma yetkilisi firmamızla temas kurarak firmasının adını kullanarak satış yaptığımızı belirten bir konuşma yaparak bir daha firmasının ismini kullanırsak firmamız hakkında yasal yollara başvuracağını belirterek firmamızı suçlayan iddiada bir yazışma yapmıştır. (yasal izinler dahilinde bu konuşma paylaşılabilir) Kast edilen yazışmaya dayanarak satış yaptığımız firma yetkilisinin telefon görüşmeleri ve yazışmalar arşivimizde mevcuttur. (yasal izinler dahilinde bu konuşmalar yine paylaşılabilir) Firma yetkilisinin iddia ettiği gibi bir konu kesinlikle söz konusu değildir hatta müşterinin beyanına göre firmamızdan aldığı ürünün resmini “whatsapp” durumunda paylaştığında ilgili firmadan bir pazarlama personeli müşteri ile temasa geçmiş bu ürünü neden kendi firmalarından almadığı ile ilgili sorular sorup, fiyatlarının daha ucuz olduğunu belirtmiştir.Konu ile ilgili yorumu siz değerli sektör çalışanlarına bırakıyoruz.

Firmamızın resmi pazarlama ekibinin listesi aşağıda paylaşılmıştır

  • Müjgan BAHAR (SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ)
  • Didem BULUT (SATIŞ DANIŞMANI 01.09.2020 itibari ile firmamızla ilişiği yoktur)
  • Hacer COMART (SATIŞ DANIŞMANI)
  • Dilara DEMİR (SATIŞ DANIŞMANI)


Satış yapılan marka isimleri

  • Freeled
  • Dreamled
  • Kaanled

Müjgan ÖZTÜRK

Sektörde Led denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak, öz verili ve disiplinli çalışmayı gerektiriyor. led ile ilgili aradığınız herşeyi Freeled’te bulmanız mümkün.

Freeled Led Technology Pazarlama Müdürü .

Paylaş: