Led Ekran İç Mekan

28 Temmuz, 2021

İç mekan led ekranlar, büyük vitrinlere sahip dükkanlar, işletmeler ve olağanüstü bir mağaza cephesi isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Led ekranlar harika bir parlaklığa ve büyük boyuta sahiptir, bu da onları herhangi bir potansiyel müşteri ve yoldan geçenler için göz alıcı hale getirir. Eski geleneksel TV'lerin yerini çarpıcı led ekranlar alıyor, bunun nedeni yalnızca TV'lerin vitrinlere oranla oldukça küçük olması değil, aynı zamanda iyi aydınlatılmış alanlardaki görünürlüğünün düşük olmasıdır.

İç mekan led ekranlar, tanıtım videolarını görüntülemek için kullanılabilecek bir iç tasarım öğesi olarak, TV veya kurumsal içerik izlemek için büyük ekran olarak kullanılabilir.

Neden İç Mekan Led Ekran Almalısınız?

Çoğu işletmenin ana hedefi, potansiyel müşterilerin zihninde alakalı kalırken çok sayıda müşteriyi çekmek, adlarını sundukları hizmetle ilişkilendirmektir. Bunu yapabilmek için işletmenin kaliteli bir ürün veya hizmete ve rakiplerini gölgede bırakabilecek güçlü bir kimliğe sahip olması gerekir.

İnsanların zihnine yerleşebilecek sağlam bir iş varlığı yaratmanın en iyi yolu reklamcılıktır.

İç mekan led ekranları, mağazanızın içinde etkileyici bir unsur oluşturabildikleri için reklam stratejiniz için en iyi araç olabilir. Led ekranlar oldukça çok yönlüdür ve herhangi bir yere kolayca yerleştirilebilir. İç mekan led ekranları, reklam, promosyon ve dekoratif amaçlar için harika bir dönüşümdür.

Anpa Gross Marketler zinciri için gerçekleştirdiğimiz projenin detaylarına projeler sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

İç Mekan Led Ekran Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mağazaların ve vitrinlerin içine yerleştirilen led ekranlar daha kısa mesafelerden izlenmek için tasarlanmıştır, bu nedenle küçük piksel aralığı ve daha yüksek çözünürlük kullanmak daha iyidir.

Ancak, her ekran boyutuna karşılık gelen bir piksel aralığı olduğunu göz önünde bulundurmak önemlidir. Bir iç mekan led ekranı seçerken bu kriter esastır. Diğer parametreleri dikkate almadan önerilen piksel aralığına sahip bir ekran satın almak, ihtiyaçlarınızı ve ya beklentilerinizi karşılayamayan aşırı pahalı bir reklam ekranı ile sonuçlanabilir. İç mekan led ekran fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

İç Mekan Led Ekranlarının Kullanımları ve Uygulamaları

İç mekan ekranları hava koşullarına maruz kalacak şekilde yapılmamıştır, su veya toza karşı ek korumaları yoktur, bu nedenle her zaman içeriye monte edilmeleri gerekir.İç mekan LED ekranları için bazı iyi yerler şunlardır:

  • Mağaza cepheleri

  • Pencereler

  • Alışveriş merkezleri

  • Ofislerde, restoranlarda dijital ekranlar olarak

  • Otel Lobileri

Yüksek Çözünürlüklü Ekranlar

İç mekan led ekranları çok küçük piksel aralığında mevcuttur ve video duvar sistemleri tarafından sağlanan benzer kalitede, ancak tipik ve rahatsız edici geleneksel bölünmeler olmadan çok keskin bir görüntü sunar.

Bu yeni tip yüksek çözünürlüklü led ekranlar, ticari alanlarda giderek daha popüler hale gelen, geniş yüzeyleri kaplayan ve muhteşem multimedya içeriği görüntüleyen ve müşterileri satın almaya teşvik eden bir unsur haline geldi.

Led Ekran yazımıza hemen göz atın!

İç Mekan Led Ekranlarında İçerik Nasıl Görüntülenir?

Genellikle, iç mekan led ekranları kolay erişim alanlarında bulunur, bu nedenle mağaza içinde bulunan içerik oynatıcıları doğrudan bağlayarak kullanabiliriz. İç mekan led ekranınızla birlikte, belirli bir programa göre yayınlanacak videoları ve görüntüleri programlamanıza olanak tanıyan basit ve güvenilir bir USB oynatıcı kullanmanızı öneririz .

Paylaş: