Led Ekran Dış Mekan

28 Temmuz, 2021

Led ekranlar , statik resimleri veya herhangi bir video formatını bir PC'nin büyük monitörü gibi sorunsuz bir şekilde yeniden üretebilen birkaç kabinden oluşan led teknolojisine dayalı geniş format ekranlardır .

Dış mekan led ekran nedir ve ne işe yarar?

Dış mekan led ekranlar, yenilikçi ve yüksek teknolojili dijital iletişim araçları olarak şehirlerde giderek yaygınlaşan özel ışıklı cihazlardır. Her türlü statik veya hareketli resmi oynatmak için RGB adı verilen üç renkli ledlerden oluşurlar.

Dış mekan led ekran projelerimizi incelemek için projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir dış mekan led ekran hangi özelliklere sahip olmalıdır ?

Dış mekan led ekranlarının özelliği, her türlü maruz kalma ve iklim koşulunda, hatta en sert koşullarda bile görünür ve işlevsel olmasıdır.Yeniden üretilen görüntüler, gün ışığında veya karanlıkta, gün doğumundan gün batımına kadar, hatta güçlü doğrudan güneş ışığında veya gece parlama etkisi olmadan görülebilir. Esneklikleri sayesinde büyük boyutlara ulaşabilir ve tüm binaları kaplayabilir, bir iskeleye entegre edilebilir, direklere, çatılara, duvarlara monte edilebilirler.

Boyutları sayesinde hem uzak mesafeden hem de 2,6 mm olabilen piksel mesafesi sayesinde çok yakın mesafelerde görülebilirler (3 metreden daha az piksel görünmez).

Bu özellikler led video ekranları her türlü kullanıma uyarlanabilir hale getirir : reklamdan eğlenceye, iletişimden bilgiye, medya dünyasında bir devrim niteliği taşımaktadır.

Dış mekan led ekranların montajı ve yönetimi

Dev bir dış mekan led ekranın kurulumu kesinlikle diğer kurulumlardan daha karmaşıktır. Aslında, cadde, çatı, bina cepheleri ve hatta özel alan gibi konumuna bağlı olarak çeşitli belediye ve belediye dışı izinler gerektirir. Ayrıca sektörde uzun yıllar deneyime dayanan, önemsiz olmayan mekanik, elektronik ve elektrik mühendisliği gerektirir.

Anpa Gross Marketler zinciri için P10 Dış Mekan Led Ekran projesini sorunsuz bir şekilde tamamladık. P10 Dış Mekan Led Ekran projemizin detaylarına ulaşmak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir dış mekan led ekran uzaktan nasıl kontrol edilir ?

Dış mekan led ekranlarında uzaktan kumanda için internet bağlantısı bulunmalıdır . Uygulamaya, spora veya reklamcılığa bağlı olarak, ekran, çeşitli işlevleri gerçekleştirmenin mümkün olduğu özel yazılım tarafından yönetilir: reklam gösterimi, genel bilgiler, canlı video, skorbordlar, özel program programlarının programlanması, ateşleme ve güç kapatma, parlaklık ayarı vb.

Dış mekan led ekranında reklam nasıl yönetilir?

Harici bir dev reklam ekranının amacı, kesinlikle yoldan geçenlerin dikkatini çekmektir. Bu nedenle mesajın, videonun veya görüntünün kalitesi, metinlerin tanımı, renkleri, kontrastları ve boyutu açısından çok önemli bir rol oynamaktadır.

Led ekran ile ilgili yazımızı hemen inceleyin!

Kiralama ve sahneleme için Led ekran

Bir etkinlik sırasında izleyicilerinizi eğlendirmek veya şaşırtmak için yenilikçi bir iletişim için led ekran seçimi kazanan anahtar olabilir. Dairesel, içbükey veya dışbükey, eğik kesimler ve hatta kavisli gibi rafine şekilleri kullanma imkanı sayesinde yaratıcılığa yer veren küçük veya büyük bir senografi kurmanıza izin veren modeller bulunmaktadır.

Dış mekan led ekran maliyeti ne kadardır?

Dış mekan led ekran fiyatları , boyutuna, modeline ve dolayısıyla ekranın çözünürlüğüne , özellikle sahaya, yani bir RGB pikseli ile en bitişik piksel arasındaki mesafeye bağlı olarak değişir . Her ürün, herhangi bir teknik ve bütçe gereksinimini karşılayacak şekilde özelleştirilebilir. Dış mekan led ekran fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Paylaş: