Dev Projeler

23 Şubat, 2021

Dev Projeler 

Freeled Led Technology Covid19 pandemi salgınına rağmen fabrikasında 2020 yılında da üretim hedeflerini tutturmuş bir firmadır, teknik ve pazarlama ekibimizin çalışma başarıları ile bir çok dev led ekran projesine imzamızı attık sanayi bakanlığının raporuna göre ön görülen 6.500 m2 led ekran üretimi kapasitesini aştık.

 

İş ortaklarımızın katkıları ile ve satış ekibimizin üstün başarısı ile Anpa Gross, Ankara Orman Genel Müdürlüğü, Hataneler ve daha bir çok resmi kuruma dev led ekranlar ürettik ürettiğimiz bazı projeler Türkiye'de daha önce hiç yapılmamış yada emsali nadir görülen çözünürlükte ekranlardan oluşmaktadır. 

Yüksek çözünürlüklü ekran üretmek fabrika üretimin sisteminin yanı sıra ekranı sürebilecek devre elemanlarının da oluşturulması ürünlerin kullanım alt yapılarının tasarlanması gibi bir çok teknik zorlukları da yanında getiriyor, firma çalışanlarımızın becerileri ve teknik kabiliyetleri neticesinde Freeled markasını taşıyan ekranlar, müşterilerimize sorunsuz bir şekilde teslim edildi.

Bizler tüm projelerimizi maalesef yaptığımız işlerde paylaşamıyoruz ancak önemli bazı projelerimiz hakkında Projelerimiz sayfamızı ziyaret ederek gözatabilirsiniz.

Müjgan ÖZTÜRK

Sektörde Led denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak, öz verili ve disiplinli çalışmayı gerektiriyor. led ile ilgili aradığınız herşeyi Freeled’te bulmanız mümkün.

Freeled Led Technology Pazarlama Müdürü .

Paylaş: