Seyir Defteri

13 Ara 2019

Seyir Defteri

Şüphesiz led teknolojisi günümüzde en çok gelişme gösteren teknolojilerden biridir, evimizde kullandığımız televizyonlardan cebimizdeki mobil aygılara her alanda hayatımıza girmiş ve kabul edilen görüntü teknolojisidir. Freeled Elektronik gelişen led teknolojisini açık hava reklamcılığında kullanılması amacı ile sizlere led tabela ve led ekran ürünleri ile sunmaktadır

Çok iyi biliyoruz ki; hergün çalıştığımız yerde oturarak ürettiğimiz teknolojiyi tanıtmamız oldukca vakit alacak, bu nedenle Freeled Elektronik kurucularından Müjgan BAHAR’ın almış olduğu kararla ürettiğimiz ürünleri ve teknolojimizi dahası Freeled kalitesini Tüm Türkiye’ye tanıtmaya karar verdik.

Türkiye’de led tabela ve led ekran üretimi yapan firmalarla tanışarak yakın ticari ilişkiler kurmak markamızı ve kalitemizi tüm Türkiye’ye tanıtmak istiyoruz, hergün Türkiye’nin başka bir ilini ziyaret ederek siz değerli led üreticileri ile tanışmak ve ticari anlamda ikili ilişkiler kurmak istiyoruz.

Firmamız kurucusu Müjgan BAHAR’ın yapmış olduğu il ziyaretliri ile ilgili yorumlarını ve led tabela,led ekran üreticilerini tanımak için lütfen web sayfamızı takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir