Antalya Karayolu

Antalya Belediyesi Trafik Bilgilendirme Led Ekran Projesi

Freeled elektronik olarak bir cok projeye imza atmış olmanın tatlı gururu Antlaya belediyesinin talep etmiş olduğu 4 adet led ekran sistemlerinin Mevlana kavşağını aydınlatması ile katlanarak büyüdü.

Ülkemizin en cok turist çeken şehirlerin başında yer alan Antalya şehrinin en yoğun kavşağında üretimini yaptığı ürünleri görebilmek arzusu bircok firma gibi Freeled elektronik olarak bizleri de heyecanlandırmıştı. Antalya belediyesi tarafından düzenlenmiş olan ihaleye katıldığımızda ekip olarak kendimizden emin ve kararlıydık. Antalya belediyesinin ihale sonuçlarını açıklaması ile kendimize duyduğumuz güvenin ne kadarda haklı bir güven olduğunu görmüş olduk.

Çok kısa süre içerinde hazırlanıp yerine montajı yapılması gereken ekranların imalatı için yoğun ve yorucu bir ekip çalışması gerekiyordu. 4 gün gibi kısa bir süreçte ekranların hem montajı hem de imalatı bitmeliydi. Mevlana kavşağındaki Freeled markalı led ekran sistemlerinin ilk elektrik verilip çalışmaya başladığında montaj ekibimizdeki birçok arkadaşımızın yorgunluktan ayakta durmaya bile güçleri kalmamıştı. fakat başarının vermiş oldugu tatlı gurur ile gözlerindeki ışıltı led ekranlarımızın etraflarına saçtıkları ışıkla eş değerdi sanki .

Antalya belediyesi için Mevlana kavşağına montajını ve imalatını yapmış olmaktan ve sevinçliyiz.

Antalya çalışmamız boyunca her an yanımızdan ayrılmayıp bizden desteklerini esirgemeyen bayilerimize binlerce kez teşekkür etmek isteriz.