Led Yazılım

11 Ara 2019

Led Yazılım Desteği

Bir led reklam ürünü (Led ekran, led tabela, kayan yazı vb. gibi) satın aldığınızda, tanıtım sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. Bunun nedeni led reklam ürünlerinde işlemcisi olan programlanabilir kartların kullanılmasından kaynaklanıyor, kısaca işin içine yazılım desteği giriyor.

Led kontrol kartları özelliklerine ve tipine göre programlanabilir özellikleri ile led panellerden oluşan görüntü ekranlarına, istenilen görüntüyü yansıttıra bilme özelliğine sahiptir. Led konrtol kartları powerled, led studio, led art, hd player, x show, vb. gibi programlar sayesinde programlanabilirler.

Blog sayfamızda sizlere, led reklam ürününüzdeki led kontrol kartının tipine göre hangi programı kullanarak reklam içeriğinizi karta aktara bileceğinizi anlatan bir yazı dizisi ekleyeceğiz, sizlere yardımcı olacağını umut ediyoruz.

Hangi Konu Başlığını Takip Etmelisiniz.

Led kontrol kartına uygun yazılımı seçmek için öncelikle kontrol kartının tipini öğrenmeniz gerekiyor.Led kontrol kartı led ürünün içinde monteli olduğu için üretici firma ile iletişim kurmak sizin için daha sağlıklı olacaktır, eğer kontrol karının tipini bilmiyorsanız ve üretici firmaya ulaşamıyorsanız, freeled elektronik teknik ekibinden ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz. Destek sayfamızı ziyart edin.

tf seri  led konrtol kartı

TF Serisi Led Kontrol Kartı;

TF serisi led kontrol kartına veri aktarmanız için Powerled isimli programı kullanmanız gerekmektedir. Powerled başlığında programın genel hatları ile nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

hd seri  led konrtol kartı

HD Serisi Led Kontrol Kartı;

TF serisi led kontrol kartlarına göre daha yetenekli olan HD serisi led kontrol kartlara veri aktarmanız için HD 2016 isimli programı kullanmanız gerekmektedir. HD 2016 başlığında programın genel hatları ile nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

bx seri  led konrtol kartı

BX Serisi Led Kontrol Kartı;

BX serisi led kontrol kartlarına X Show Led programı aracılığı ile içerik aktarabilirsiniz. BX serisi kontrol kartları çok yetenekli kartlar olmadığı için piyasada çok fazla kullanılmazlar, genellikle otobüs güzergah tabelasında kullanılan ve yaygın olmayan bir sistemdir.

linsn  led konrtol kartı

Linsn Serisi Led Ekran Kontrol Kartı;

Linsn serisi led ekran kontrol kartına içerik aktarabilmeniz için Led Studio yazılımını kullanmanız gerekmektedir. Yazılımın yetenekleri ve kullanılacak ürünün maliyetleri ve yetenekleri açısından bu yazılım lisanslı olarak ayrıca satılmaktadır.

hd-c serisi led konrtol kartı

HD-C Serisi Led Ekran Kontrol Kartı;

Led Art, yazılımı HD-C serisi led ekran kontrol kartına veri aktarımı için kullanılan yazılımdır. Yazılımın kullanımı hakkında temel bilgileri Led Art konu başlığı altında inceleyebilirsiniz.

hd-a602-hd-c30  led konrtol kartı

HD-A602 – HD-C30 Seri Kontrol Kartı;

HD Player, HD-A602 ve HD-C30 serisi led ekran kontrol kartlarına veri aktarılmasını sağlaya programdır , eğer led konrol kartınız ilgili seri ise HD Player başlıklı yazımızı inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir