Led Tabela Yapımı

11 Ara 2019

Led Tabela Yapımı

Led tabela yapımı cok basit olmakla beraber bir o kadarda uzmanlık isteyen bir iştir. Led panellerin yan yana dizilip elektrik baglantısı yapılması mantığına dayalı olarak led tabela imaltı yapılmaktadır.

led tabela imalatı yapılırken öncelikle dikkat edilmesi gereken konu led tabela malzelerinin kalitesidir.Günümüzde fiyat rakebeti nedeniyle kalitenin son derece düşük oldugu led sektöründe led tabela imalatı yapmak kadar önemli diger bir konuda led tabela malzemelerini kalite standartlarına uygun bir sekilde temin edilmesidir.Freeled led teknolojileri siz degerli müsterilerimize kalite standarlarına uygun ürün led tabela malzemeleri ve led ekran malzemeleri satısı yapmaktadır.

Led tabela imalatında kullanılacak kullanılacak led malzeleri;

LED ADAPTÖR

LED KASA

LED PANEL

KONTROL KARTI

Led tabela imalatı led paneller aralarında bosluk kalmayacak sekilde led kasa üzerine montajı yapılması ile başlar. Led paneller üzerindeki ok işaretlerinin yönüne dikkat edilmeli, led panellerdeki ok işaretleri aynı yöne bakmalıdır. Led panellerle birlikte temin ettiginiz elektrik kablolarını eksi ve artı kutuplarına dikkat ederek led panel üzerindeki elektrik soketlerine takılır. Daha sonra led kasa üzerine led adaptörler led panellere zarar vermeyecek sekilde monte edilir. Takılan adaptörlerden led paneller üzerine elektrik baglantısı saglanırken diger taraftanda kontrol kartına led adaptörden elektrik akımının gelmesi için elektrik kablosu cekilir. Led tabelanın arka kapagını kapatmadan önce kontrolleri yapıp programını usb aracılıgı ile programın led tabeladaki kontrol kartına yüklemesi yapılmalıdır.

Led tabela imalatı tamamlandıktan sonra led tabelanızı uygun bir yere montajını yaparak kullanmaya baslayabilirsiniz.

Led tabelanın yani diger bir adı ile kayan yazının kırmızı, yeşil, beyaz, sarı ve mavi olmak üzere 5 farklı renk secenegi oldugu gibi full color rgb led ekran secenegide mevcuttur.

Led ekran imalatı, kayan yazı imalatı gibi yapılsada kayan yazı imalatına göre daha zor ve tecrübe isteyen bir işlemdir.Freeled tüm Türkiye genelindeki müşterilerimize kargo ile led ekran malzemesi ve kayan yazı malzemesi göndermektedir. Freeled teknik servis 7.24 hizmet vererek müşterilerimiz karsılastıgı sorunlara cözüm üretmektedir.

Freeled ürünlerini tercih ettiginiz için simdiden tesekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir