Led Ekran Arızaları

11 Ara 2019

Led Ekran Arızaları

Led ekran denildiğinde karmaşık elektrik devreler,içiçe giren kablolar,içinden cıkılması imkazsız program ve yazılımlar aklımıza gelse de aslında led ekran imalatı yapmak görüntügü ve bilindiği kadar zor bir işlem değildir.

Led ekran imaltı yapmanın en önemli ve hasas noktası dikkat tir. Fakat her reklamcı yada tabelacı yetersiz bilgi ve dikkatsiz bir calışma ile led ekran imalatı yapmaktadır. Öncelikle led ekran yapımı ciddi çalışma gerektiren bir ekip işidir. Ekip elektronik bilgisi, montaj bilgisi, bilgisayar bilgisi ve yazılım bilgisi olan bireylerden oluşmalıdır.Yapı taşları gibi her ekip üyesi görevini ve işini dogru dikkatli bir sekilde yapmalı ki taşlar yerli yerine otursun.

Led ekran imalatı rgb full color led panellerin istenilen ölcüye göre yan yanaveya üst üste dizilmesi ile başlayan bir işlemdir.

Bir araya gelen led panellerin led kasası denilen led panellerin yan yana yada üst üste bir arada durmasını saglayan iskelet içine oturtmak ve led ekran sisteminin yerine montaj işlemini sağlamak içinde bir montaj bilgisi gerekmektedir.

Led kasa üzerine montajı yapılan rgb full color led panellerin elektrik bağlantısı ve data veri bağlantısı dikkatli bir sekilde yapılmalıdır. Yapılan bu işlem elektrik ve elektronik bilgisi gerektirmektedir.

En son olarak led panellerden olusan led ekranımızın yerine montajı da yapıldıktan sonra program ve yükleme aşaması gerekir bunun için ise yazılım program bilgisineihtiyaç vardır.

Yani anladığımız üzere led ekran imalatı deneyimli ve dikkatli bir ekip işidir. Her bir birey işini hakkıyla yaptığında muhteşem bir sonuç ortaya çıkar ve sorunsuz bir şekilde led ekranlarımız 100000 saat gibi uzun bir süreçte siz değerli müşterilerimizin reklamlarını görüntülemeye devam eder.Oysa günümüz şartlarında gerek maliyeti düşürmek gerekse fiyat rekabeti yapmak için led ekran imalatları en basit sekle indirilerek merdiven altı dediğimiz atölyelerde son derece amatörce yapılmaktadır. Bu yapılan iş ve işçiliğin sonucunda da çevremizde bir çok arızalı yada çalışmayan led ekran görüntüleri günden güne artmaktadır.

Profesyonel bir teknik ekibe sahip freeled led teknolojileri led ekran led tabela ve kayan yazı imalatı yapmaktadır. yaptığı işçilik ve kullandığı led ekran malzemelerinden emin olarak hareket eden şirketimiz satılan her ürüne ölçüsü ne olursa olsun 2 yıl süre ile full garanti vermektedir.

Led ekran imalatını işi bilen güvenilir ekip ile yapılması sizlerin sorunsuz ve daha kaliteli hizmet almanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir