Freeled Ankara

13 Ara 2019

Freeled Ankara

Türkiye’nin başketi Ankara’yı hem işim hemde doğup büyüdüğüm topraklara çok yakın olması gerekçesi ile sürekli ziyaret ederim. Benim gözümde Ankara benim ikinci memleketimdir, nede olsa çocukluğumun bir yarısıda Ankara’da geçti.

Led teknolokilerinin kullanımı Ankara’da oldukça yaygın olduğunu söyleyebilirim, bunun başlıca nedeninin ülkenin başkenti olmasından kaynaklandığını düşünüyorum, led sektöründe yıllardır isim yapmış bazı büyük firmalarında Ankara’da yer almış olması bu durumu dahada destekliyor.

Freeled Elektronik olarak bizler Ankara’da bir çok projeye imzamızı attık ve Ankara piyasasında tanınır hale geldik, Ankara’da bulunan bayi ağımızı genişletmek ve yeni ticari ilişkiler kurmak için başkentimizi sürekli ziyaret ediyorum, her ziyaretimde led teknolojilerinin daha da yaygın kullanıldığını görüyorum, Ankara’nın neredeyse tüm küçük esnafı açık hava reklamcılığında led tabela ve kayan yazı kullanımını tercih ediyor, resmi kurumların ve kurumsal firmaların açık hava reklamcılığında led ekran kullanımıda oldukça yaygın ve yerinde.

Ankara’ya yapmış olduğum son ziyaretimde yine led ekran projeleri hakkında kurumsal bir firma ile görüşmek içindi proje onaylanır ve Freeled Elektronik bünyesinde tamamlanırsa Projeler sayfamızdan proje detaylarını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir