Freeled Amasya

13 Ara 2019

Freeled Amasya

Dogruyu söylemek gerekirse Amasya gezimiz planlı bir gezi almamıştı. Tokat belediyesine led ekran sistemleri için anlaşma yapmak üzere yola çıkmışken, yolumuz Amasya’dan gectiği için uğramıştık. Düşüncemiz bir kaç saat Amasya sehir merkezinde dolaşıp led ekran, kayan yazı ve led ekran sistemleri ile bilgi sahibi olmaktı. Ama Amasya gezimiz düşüncelerimizin dışında beklediğimizden cok daha uzun sürdü.

Amasaya caddelerinde dolaşırken gördüğüm tarihi yapıtlar dinlediğim ask hikayeler hepimizi o kadar büyülemiştiki Amasya belediyesinin meydana koymyş olduğu dev boyutlarda led ekran sistemleinin önünden geçtiğimizi bile fark etmemiştik.

Her yeri buram buram tarih kokan Amasya şehir merkezi teknolojik gelişmlerede kayıtsız kalmamış. Tarihin içine teknolojik gelişmeleri o kadar güzel gizlemişki, 300 yıllık bir binanın cephesine monte edilmiş led ekran yada led tabela sistemleri gözünüzü hiç rahatsız etmiyordu. Led tabela kayan yazı ve led ekran imalat tarihcesini bildiğimiz halde Sanki 300 yıl önce led tabela kayan yazı imalatı yapılıyormuş düşünçesine kapılıyorsunuz.

Freeled satış ekibinden bir kaç arakaş ile birlikte geldiğimiz Amasya şehri bizi o kadar cok etkilemişti ki akşam saatlerine doğru bir gün daha bu şehirde kalmak için otel arayışına koyulmuştuk.Programızda yer almayan Amasya gezisi bizim planlarımızı alt üst etmiş ve bizi bir gün ertelemişti ama bence burda gördüklerimiz ve yaşadıklarımız kesinlikle buna değerdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir