Freeled Ağrı

13 Ara 2019

Freeled Ağrı

Freeled Elektronik ekibi olarak doğu Anadolu’da yapmış olduğumuz Van ve Bitlis illerinde bulunan bayilerimizin ziyaretlerinin ardından, Ağrı iline doğru yola çıktık, bizim için merak konusu Ağrı’daki esnafın led tabela, kayan yazı ve led ekran taleplerinde artış olup olmadığıydı.

Yüksek rakımlı dağların arasından geçerek devam eden iki saatlik yolduğun ardından, Ağrı il sınır yazısını gördüğümüzde bizim için merak konusu olan bir çok soruya cevap bulmuştuk.

Ağrı ili led teknolojileri bakımından Türkiye merkez illerinden geri kalmamış, benzinlik led fiyat panoları, otobüsler güzergah tabelaları, totem led ekran, led tabela gibi tanıtım ürünleri ile sık, sık karşılaşıyorduk.

Ağrı ilinde led ürünlerin oldukça sık kullanılması bizi aslında şaşırtmadı, Van ve Bitlis’e göre buradaki bayilerimizden daha yoğun talepler alıyorduk zaten.

Ağrı şehir merkezindeki esnaf batı illerindeki esnaflardan farklı olarak tek renk kırmızı led tabela ağırlıkta kullanmak yerine sarı led tabela, yeşil led tabela ,mavi led tabela yada üç rengin bir arada kullanıldığı renkli led tabela kullanmayı tercih etmiş.

Ağrı merkezinde sokaklarda dolaşırken bu kadar yoğun led tabela, kayan yazı ve led ekran sistemlerinin bu şehre gelmesinde etkili bir reklamcı yada tabelacı olmalı diye düşünürken, sohbet ettiğimiz bir kaç esnaftan öğrendiğimize göre led tabela, kayan yazı ve led ekran sistemlerinin tamamı Ankara, İstanbul izmir gibi illerden sipariş edildiğini öğrendik.

Van ve Bitlis illeri göl manzarası ve doğal güzellikleri ile bizleri kendine aşık ederken Van ilindeki led tabela, kayan yazı ve led ekran manzaraları ise beklemediğimiz görüntüler olduğu için bizi şaşkın etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir