Fiyat Panosu

13 Ara 2019

Fiyat Panosu

Fiyat Panosu Benzin istasyonlarının olmazsa olmaz denilen ledli fiyat panoları istasyonun istediği renk ya da ölçüde üretimi yapılmaktadır. Panoda benzin motorin ve lpg fiyatları tüketicinin rahatlıkla okuyabileceği şekilde olmalıdır. Benzin istasyonu ledli fiyat panolarında fiyatların yazılı olması yasalarla standarta bağlanmış olan ülkemizde panosu olmayan ya da belirgin bir şekilde okunmayan istasyona cezai işlem yapılmaktadır. Bu nedenle artık tüm benzin istasyonlarına  pano yaptırmak mecburiyet haline gelmiştir.

Fiyat panoları genelde benzin istasyonunun yola en yakın sürücülerin rahatlıkla görebilecekleri bir acıda olmak zorundadır. İstasyon fiyat panoları kayan yazı ya da, led tabela ile aynı malzeme kullanılarak yapılır uzaktan kumanda, usb, bilgisayarlı, wifi ve network bağlantı seçenekleri mevcuttur.

Benzin istasyonpanosu imalatı yapan freeled şirketi bu güne kadar alpet kadoil ve aygaz gibi birçok işletmeye ledli  pano imalatı ve montajı yapmıştır.

Ledli pano istenilen ölçüde ve renkte imalatı freeled led teknolojileri tarafından 2 yıl garanti vererek yapılmaktadır.

Led ekran, led tabela, kayan yazı, akan yazı, led pano, istasyon, ledli fiyat panosu, skorbord imalatı ve montajı için freeled firmasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir