Freeled Canlı Teknik Destek

Freeled Elektronikte hizmet anlayışı biraz farklı, her firma ürününe 2 yıl garanti verir ancak bir sürü formalite ile uğraşmak bizim müşterilerimize göre değil, freeled de ürün arızaları 20 iş gününde değil 5 iş gününde çözülür, ayrıca destek hattımızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Freeled teknik ekibinden canlı destek almak için +90 (553) 171 11 87 | +90 (212) 854 01 99 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Led sisteminize uygun yazılımı aşağıdaki listeden seçerek indirebilirsiniz. Profesyonel çalışma prensiplerimizin yanı sıra Freeled Elektroniği diğer firmalardan ayıran en büyük etken amatör ruhumuzu hiç kaybetmememizdir, müşterilerle bire bir görüşmek ve insana daha yakın hizmetler sunmak bizim için çok değerli, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizlere hizmet sunmak için bir telefon kadar yakın

Led Programlar

Led Studio
Led Studio

Led Studio yazılımını aracılığıyla Linsn serisi led ekran kontrol kartı sistemine erişerek istediğiniz videonun yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Led Studio İndir

PowerLed
PowerLed

PowerLed yazılımını aracılığıyla TF serisi led tabela kontrol kartı sistemine erişerek istediğiniz animasyonun yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

PowerLed İndir

HD-2018
HD-2018

Huidu’nun tek renk tabelalar için geliştirmiş olduğu en güncel ve son sürüm led tabela kontrol programı HD-2018 tek tıkla indir.

HD-2018 İndir

Led Art
Led Art

Led Art yazılımını aracılığıyla HD-C serisi led ekran kontrol kartı sistemine erişerek istediğiniz videonun yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Led Art İndir

X Show
X Show

X Show yazılımını aracılığıyla BX serisi otobüs güzergah led tabela kontrol kartı sistemine erişerek animasyonun yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

X Show İndir

TeamViewer
TeamViewer

TeamViewer yazılımını aracılığıyla teknik ekibimizle uzak masa üstünüzü paylaşarak kullandığınız yazılım hakkında uzaktan destak alabilirsiniz.

TeamViewer İndir

HD 2016
HD 2016

HD 2016 yazılımını aracılığıyla HD serisi led tabela kontrol kartı sistemine erişerek istediğiniz animasyonun yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

HD 2016 İndir

HD Player
HD Player

HD Player yazılımını aracılığıyla HD-A602 ve HD-C30 serisi led ekran kontrol kartı sistemine erişerek kısa sürede istediğiniz videonun yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

HD Player İndir

Bize Ulaşın !

TEKNİK DESTEK VEYA TEKNİK SERVİS İÇİN +90 212 854 01 99